4200+ spokojených zákazníků

Jarní detox pleti

Jarní detox pleti

Jaro je tady!

Sice jsme ztratili hodinu válení v posteli, ale získali jsme hodinu denního světla. Jaro je nový začátek. Nejlepší čas, abychom vše staré nechali za námi a přivítali lepší zítřky. Zatímco budete optimisticky nakupovat sandálky a zimní bundy ukládat hluboko do skříně, je na čase probudit naší pleť ze zimního spánku.

Jak obnovit naší “zimní” pleť a být připravené na jarní paprsky?

Většinu zimy nás provází sušší vzduch, který může na naší pleti zanechat suché šupinky a nepříjemné pnutí. 

V naší kolekci můžete narazit na Magic Skin. Produkt s tajemným názvem, který ale umí opravdové zázraky. Celé kouzlo spočívá v jemné exfoliaci za pomocí kombinace kyselin, které zbaví pleť odumřelých buněk a zanechají ji hedvábně jemnou. Narozdíl od peelingů s brusnými částicemi nehrozí mikroporanění kůže a proto je tento peeling vhodný i pro citlivou pleť. Tento peelingový gel je možné používat pravidelně 2-3 krát týdně nebo jako 1-2 týdenní kůru, na kterou je právě teď nejlepší čas. Během léta nedoporučujeme tuto kůru aplikovat z důvodu reakce kůže na slunci.

Naneste malé množství gelu rovnoměrně na pleť a nechte přibližně 5-10 minut působit. V první chvíli můžete pocítit jemné štípání, které je důkazem toho, že kyseliny právě pracují. Jemné začervenání pleti se objeví u citlivější pleti. Následně gel neoplachujte a přejděte k hydrataci, která je velmi důležitým krokem po exfoliaci! K hydrataci pleti můžete využít náš Ultra Lifting Cream SPF 15, ten je ideální pro všechny typy pleti. Jeho lehká textura se skvěle vstřebává a nezatíží ani mastnější pleť. Hlavní výhodou je i SPF (Sun Protection Factor), který doporučujeme v době peelingové kůry používat. 

Po prvním týdnu je vaše pleť znatelně hladší, zářivější a mladistvější.

Na jaře nazapomínejte ani na vnitřní detox! Protože tělo trpí jarní únavou, zásobujte ho spoustou vody, do které můžete přidat i ovoce. Neméně důležitý je i kvalitní spánek, ale o tom jindy:)

Sledujte nás na Instagramu

Co hledáte?

Váš košík