4200+ spokojených zákazníků

Časté dotazy


Mohu sérum na řasy používat i na obočí?

Ano, sérum je možné používat i na obočí.

 

Jaký je rozdíl mezi Magic Lashes a Lolla Lash?

Lolla Lash je šetrnější a vhodné pro citlivou pokožku. Hlavní účinné složky jsou stejné jako u Magic Lashes. Mějte na paměti, že se první výsledek může dostavit o něco později než u séra Magic Lashes, sérum Lolla Lash má jemnější složení.

 

Jak je testovaná nezávadnost séra?

Bezpečnost našich produktů je pro nás zásadní a bereme ji velmi vážně. Všechny naše produkty jsou dermatologicky testovány ústavem v Rakousku. Vzhledem k tomu, že jsou vyrobené v rámci EU, splňují tedy nařízení EU o kosmetických přípravcích. Složení Magic Lashes a Lolla Lash jsou kromě toho testovány i oftalmologicky. Žádný z našich produktů není testovaný na zvířatech.

 

Jsou výsledky používání séra na řasy trvalé?

Naše séra na řasy ovlivňují růst a hustotu stávajících řas. To znamená, že pokud sérum přestanete používat, řasy se postupně obnoví do původní délky.

 

Jak často musím sérum používat?

Sérum používejte každý den dokud nedosáhnete finálního výsledku. Následně můžete přejít na udržovací fázi, kdy sérum aplikujte 2-3x týdně.

 

Po dvou týdnech nevidím žádné výsledky. Znamená to, že na mne sérum nefunguje?

To, kdy se dostaví první výsledky je individuální. Závisí to například na tom, v jaké fázi růstového cyklu se zrovna vaše řasy nachází. Zjednodušeně řešeno, u někoho se výsledky dostaví dříve, u někoho později. Vždy doporučujeme dodržet doporučenou délku trvání celého cyklu, který trvá 8 týdnů, kdy se dostaví finální výsledek.

 

Sérum mě po nanesení pálí. Znamená to, že jsou na něj alergická?

Alergická reakce je velmi výjimečná. Před zakoupením séra na řasy zkontrolujte jeho složení, zda na některou z ingrediencí nejste alergická. Pálení může být způsobeno z několika důvodů. Prvním je aplikace nadměrného množství séra. Množství séra neurčuje výsledek, aplikujte tedy na jedno oko sérum, které je na aplikátoru při jednom namočení. Vyvarujete se tomu, že se sérum dostane do oka a způsobí podráždění. Pokud se tak stane, vymyjte si oko čistou vodou.

Dalším důvodem může být, že je sérum naneseno bezprostředně po odličování očí. Při odličování očí, například vatovým tamponkem, dochází k jemné exfoliaci kůže a stává se více citlivou. Nechte proto časový rozestup mezi odličováním a aplikací séra.

 

Dodržela jsem postup nanášení séra, přesto mě oči pálí. Co mám dělat?

Pokud se nejedná o alergickou reakci, nechte podráždění odeznít a začněte sérum prvních 14 dní používat ráno místo večer. Vaše kůže je pravděpodobně citlivá na některou z účinných složek a během dne si na sérum lépe zvykne. Pokud po dvou týdnech nebudou problémy přetrvávat, můžete sérum začít používat na noc.

Sledujte nás na Instagramu

Co hledáte?

Váš košík