4200+ spokojených zákazníků

Garance spokojenosti

Naše produkty již pomohly tisícům zákazníkům po celém světě. Výsledky jsme si natolik jistí, že jsme schopni vám je garantovat. Pokud s výsledky nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze! Jaké jsou podmínky:

SÉRA NA ŘASY

1. Na začátku stačí vyfotit foto vašich řas před aplikací séra.

2. Pečlivě dodržovat postup aplikace séra.

3. Pokud se výsledky nedostaví do 8 týdnů, stačí nám zaslat foto před aplikací a po 8 týdnech užívání na náš email info@sa3cosmetic.cz. Na váš email odpovíme nejpozději do 3 pracovních dnů.

4.  Následně bude stačit nám sérum zaslat zpět na naši adresu a my vám obratem zašleme plnou částku. 

Garance vrácení peněz se vztahuje na produkty Sérum na řasy Magic Lashes a Sérum na řasy Lolla Lash. Nárok na vrácení pěnez je možné uplatnit až do 3 měsíců od zakoupení produktu. 

 

PRAESIDIOL REVIVAL SKIN BALZÁM

1. Na začátku stačí vyfotit foto postiženého místa.

2. Pečlivě dodržovat postup aplikace krému.

3. Pokud se výsledky nedostaví do 4 týdnů, stačí nám zaslat foto před aplikací a po 4 týdnech užívání na náš email info@sa3cosmetic.cz. Na váš email odpovíme nejpozději do 3 pracovních dnů.

4.  Následně bude stačit nám balzám zaslat zpět na naši adresu a my vám obratem zašleme plnou částku. 

Reference našich zákaznic:

Lenka F.: "Po sto letech, kdy jsem šla konečně mezi lidi, jsem si dala řasenku a nestačila jsem se divit!!"

Lucie K.: "Jak mé řasy vypadají po 3 měsících používání séra mě mile překvapilo. Řasy jsou viditelně hustší a delší. Rozhodně budu používat i nadále."

Iveta K.: "Přibližně necelý měsíc používám vaše sérum na řasy MAGIC LASHES a po dnešním nanesení řasenky jsem upřímně v šoku! Takové řasy jsem neměla nikdy v životě, i přes používání jiných sér od jiných firem a kvalitních řasenek. Řasy jako mrkací panenka!"

Daniela S.: "Před používáním séra jsem měla strašně krátké řasy a i namalované za moc nevydaly. Ale nyní po 6 týdnech používání séra a po použití řasenky sahají skoro až k obočí."

Kristýna J.: "Sérum Magic Lashes mě velmi mile překvapilo, protože už za 14dní byly vidět první výsledky. Po 6-ti týdnech používání je rozdíl neskutečný! Řasy jsou výrazně delší, a začínají být hustší i více zatočené. Určitě ho objednám znovu. Děkuji :)"

Andrea G.: "Jsem nadšená! Krém jsem začala používat teprve nedávno a již po 1 dni aplikace zmizelo nehorázné svědění. Nyní po týdnu již nejsou červené skvrny téměř vidět. Opravdu skvělé!"

Na ostatní recenze se můžete podívat na našem Instagramu:

 

Sledujte nás na Instagramu

Co hledáte?

Váš košík