4200+ spokojených zákazníků

O značce

Sa3cosmetic – Snaha o trvalou krásu

V roce 1954 zakládá pan Weinzierl společnost WM+S GmbH & Co. KG, která má know-how pro výrobu a vývoj kosmetických produktů. O pár let později vyvíjí vlastní řadu kosmetiky pod značkou Sa3 Cosmetic. Produkty velmi rychle sklízí úspěch, neboť přináší viditelné výsledky.

Rodinnou firmu v Rakousku dnes řídí již třetí generace, která navazuje na dosavadní práci zakladatele. Díky dlouholetým zkušenostem ve vlastní výrobě může vylepšovat receptury a pokračovat ve vývoji dalších produktů pro podtrhnutí ženské krásy.


Vyzkoušejte péči o pleť s kombinovanou silou tří vysoce účinných anti-aging složek pro nestárnoucí vzhled.

Značka Sa3 představuje inovativní, luxusní a mimořádně efektivní výrobky. Řada Sa3 PRO FACE je výsledkem desetiletých zkušeností, intenzivního výzkumu, vývoje a vášně pro krásu. 

Rodina rakouského zakladatele Weinzierla úzce spolupracuje se zkušenými dermatology a známými vědci a díky exkluzivní kombinaci tří účinných látek přináší jedinečnou recepturu poskytující mimořádné výsledky v boji proti vráskám.

 • Viditelně redukované mimické vrásky,
 • výrazně pevnější a hladší pleť,
 • trvale zlepšená pružnost pokožky,
 • intenzivní hydratace pleti. 

 

  Hlavní účinné látky řady PRO FACE

  Snap-8

  Představuje nejnovější generaci silných peptidů v boji proti příznakům stárnutí. Jde o prodloužení hexapeptidu Argireline, známého svými účinky na redukci vrásek. Snap-8 viditelně snižuje hloubku mimických vrásek a také brání svalovým kontrakcím, čímž dokáže redukovat tvorbu nových vrásek.

   

  Argireline

  Má schopnost redukovat vrásky o 30 %. Stejně jako jeho nástupce Snap-8 snižuje při pravidelném používání hloubku vrásek a zabraňuje známkám stárnutí.

   

  Kinetin

  Aktivně zpomaluje proces biochemického stárnutí buněk a zajišťuje dlouhodobý mladistvý vzhled. Chrání pokožku před volnými radikály a dodává intenzivní vlhkost.

   

  Vysoko- a nízkomolekulární kyselina hyaluronová 

  Jsou dokonale sladěny a optimálně se doplňují ve svém způsobu účinku. Zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová proniká hluboko do pokožky a vyplňuje vrásky zevnitř, vysokomolekulární kyselina hyaluronová vytváří neviditelný hydratační film, který chrání pokožku před dlouhodobou ztrátou vlhkosti.

  Kombinace účinných látek vytváří dokonalou součinnost, která umožňuje působit proti příčinám a příznakům stárnutí ze všech stran. Výsledkem je hladká, hedvábně jemná a mladistvě zářivá pokožka.

  Sledujte nás na Instagramu

  Co hledáte?

  Váš košík